Kaktüs Workshop’ımız pek keyifliydi :)

Posted by on Aug 2, 2016 | No Comments
Kaktüs Workshop’ımız pek keyifliydi :)

31 Temmuz Pazar günü esintili bir öğle sonrası Kaktüs Smoothies & More’da buluştuk 6 tatlı katılımcıyla beraber ve enfes yaratıcı kaktüsler ürettik.

Gelenler renkli, canlı, süper enerjik olunca bu workshop’lar da çok keyifli oluyor ama tabii Kaktüs Smoothies’in bahçesinde ferah ferah püfür püfür kalabalık bir grup olmamızın da yarattığı sinerji yadsınamaz.

Üniversiteden göçmen kadınlar üzerine çalışan sevgili Özlem hocacığımın feminist, yoga sever kaktüsünden tutun da papyonlu, kalın kara kaşlı, şapkalı, çift dişi kalmış şirin bir sürü kaktüs ürettiler. Katılan herkese çok çok teşekkür ediyorum.

Hatta kaktüs aşkıyla kurs için tatilini erteleyen iki arkadaşa da, beni severek takip ettiği için Büşra hanım’a jest yapıp bu kursu ona hediye eden düşünceli eşine de ayrıca teşekkür ediyorum tabii :)

Katılamayanlar ve istekliler arttığı için 2. bir kaktüs kursu daha düşünmekteyiz. Sevgili KAktüs Smoothies’den Ayşenur ile planlayıp en kısa zamanda duyuracağız. Bu arada içimizi serinleten smoothie’leri ile sevimli bahçesini bize açan mekanımıza da öpücükler :))

Mini videomuz ve fotograflarımız:

 

keçe kaktüs workshop ankara , keçe inadı, nilay emek, keçe kursu,

keçe kaktüs workshop ankara , keçe inadı, nilay emek, keçe kursu,