Nisan 2014 Keçe İğneleme Ankara Workshop – Tommy Ayıcık

Posted by on Apr 13, 2014 | One Comment
Nisan 2014 Keçe İğneleme Ankara Workshop – Tommy Ayıcık

Dün itibariyle ilk keçe iğneleme workshop’ını da yapmış bulunuyoruz :))

Cafe Morin’in lezzetli atıştırmalıkları, katılanların isimlerine özel hazırladığı vanilyalı muffinleri, tüm samimiyeti için de sahibi Özlem hanım’a ne kadar teşekkür etsem az! :)

İşten atölyeye katılacağım diye izin alan, güzel bir cumartesini çocuklarıyla geçirmek yerine bize katılmayı tercih eden, doğum günü olmasına rağmen tam 6,5 saatini bizimle geçiren katılımcı arkadaşlara da sonsuz kez teşekkür ediyorum. Hem kendi aralarında başlayan şeker muhabbetler, hem güler yüzleri, anlayışları ve beceriklilikleri sayesinde bana pek bir şey bırakmadan, telaşımı bana bile hissettirmeden günün geçmesini sağladılar :)

Parti organizasyonlarına, en az dünkü workshop’taki yaratıcılığı ile başarılı ve farklı imzalar atan Emine’nin bize hazırladığı konuşma balonları ile hislerimize tercüman olan fotograf karelerine de sahip olduk, pek de tatlı oldu, sana da çok teşekkür ediyorum sevgili otuzikidiş!

(Kutlanacak her gün için mutlulukla bir şeyler hazırlayan @eminekoran‘ı #handmadebyemine etiketiyle Instagram’dan bulabilirsiniz)

Birgül hanım’ın sayfasına da bir göz atmalısınız, bizi, günümüzü kaleme almış. Sözleriniz için çok çok teşekkür ederim :)) http://www.bigudiz.com/?p=1337

Soldan sağa;

Parmaklarını bol bol delen, mandalina yiyen kedinin sahibesi Ervin hanım; doğum günüyle bir yaş daha gençleşen güler yüzlü Nur hanım, tüm hızıyla sonda kalanları panik içinde bırakıp kibar Tommy’si ile erkenden evine uğurladığımız tatlı Birgül hanım ve otuzikidiş tabiki Emine :)‘Ayna ayna söyle bana’ adlı çalışmamız yoğun ilgi gördü :))

Bu da ben :)

Nasıl da güzel yapmışlar, öğrencilerimle gurur duydum

dediğim duygusal anımı yakalamış Nur hanım :))

 Hislerimize tercüman konuşma baloncuklarımız – #handmadebyemine

Demiştim; Nur hanım’ın doğum günüydü.. Mum üflemeden olmazzzz! :)

Cafe Morin’in şeker sahibesi ve bize hazırladığı isimli şeker muffincikler :)

Ah yaa Nur hanım’la biz bi türlü fiyonk yapamadık :))

Ama sonunda farklı bir bağlama yöntemi daha öğrendik mi öğrendik! :)

1 Comment

  1. Keçe İnadı by Nilay » Keçe İğneleme ile Yüz Yapım Aşamaları
    20 October 2014

    […] Workshop’larda yaptığımız Tommy ayıcık 6-7 saat süren bir çabayla ortaya çıkıyor örneğin. […]

    Reply

Leave a Reply