Altunbilekler için 2 ayrı figür hazırladım geçtiğimiz haftalarda.

Birisi büst olarak sahibine hediye olarak gönderildi, reklam ajansları tarafından. Biri de Altunbilekler sosyal medya içeriklerinde göreceğiniz üzere marketleri gezinip fotograflar çekiliyor :)

Halen Altunbilekler hesabını takip etmiyorsanız buyrun buradan tıklayın ve Hamarat Hanım’ın marketlerde paylaştığı püfleri kaçırmayın derim :) Bir de görürseniz selamımı iletin tabii :)
https://www.facebook.com/Altunbilekler/

Sosyal medyada göreceğiniz Hamarat hanım, kolları oynayabilir olarak yapıldı. Tamamen yünden, sadece kollarında ve bacaklarında tel bulunuyor. 35 cm.

Bu keyifli sipariş için Kerem Bey ve Damla hanım’a; RETA’ya teşekkürlerimle..

altunbilekler hamarat hanım keçe figürü - keçe iğneleme - keçe inadı

 

Bu da paylaşımlarından bi tanesi:

altunbilekler hamarat hanım keçe figürü - keçe iğneleme - keçe inadı 11 10 altunbilekler hamarat hanım keçe figürü - keçe iğneleme - keçe inadı altunbilekler hamarat hanım keçe figürü - keçe iğneleme - keçe inadı altunbilekler hamarat hanım keçe figürü - keçe iğneleme - keçe inadı altunbilekler hamarat hanım keçe figürü - keçe iğneleme - keçe inadı altunbilekler hamarat hanım keçe figürü - keçe iğneleme - keçe inadı altunbilekler hamarat hanım keçe figürü - keçe iğneleme - keçe inadı altunbilekler hamarat hanım keçe figürü - keçe iğneleme - keçe inadı