Elif hanım çok sevdiği arkadaşının kızı, Duru’nun yün vesikalığını yaptık sürpriz olarak.  Siparişin yapımına başlayana kadar Duru’cuk 1 yaş gününü bu şeker mavi giysiler içinde kutlamış ve bize figürünü yaptığımız tatlı pozları vermişti :)

İşte fotograflarla ilk yaş günü anısıyla minik Duru, ki Elif hanım ona Yün Duru diyor :)

Güzel dönüşleri burada bulabilirsiniz.

yün vesikalık kişiye özel figür - keçe iğneleme büstler

 

Bu arada…  Elif hanım’a tüm süreç boyunca bana yansıttığı o muhteşem kendi tabiriyle ‘tam kadro tavan’ enerjisi, tüm sıcakkanlılığı, samimiyeti için çok çok teşekkür ediyorum. Sizin gibi güzel yürekli, güzel gören insanlarla çalışmak beni resmen yeniden canlandırıyor :))

Duru’cuk ve anneciğinin Yün Duru ile karşılaştığı özel ve şahane anlar Instagram sayfamızda ;) http://instagram.com/keceinadi

Duru’nun hiiğğğğ sesli gülüşü ve figüre bakıp gülerek parmak göstermesi..bir mutluluktan fazlasıydı benim için.. anlayamazsınız.. :))

yün vesikalık kişiye özel figür - keçe iğneleme büstler yün vesikalık kişiye özel figür - keçe iğneleme büstler yün vesikalık kişiye özel figür - keçe iğneleme büstler yün vesikalık kişiye özel figür - keçe iğneleme büstler yün vesikalık kişiye özel figür - keçe iğneleme büstler

 

Hediye anı:

Duru’nun bakışlar nasıl? :))

kişiye özel hediye yün vesikalık