Çok seviyorum anne baba figürlerini çalışmayı, hele ki hepsi de böyle sempatik güleç oluyor ya çok çok seviyorum işte :))

Çiğdem hanım’la sağolsun çok süper anlayışlı, keyifli, şen şakrak bir süreç geçirdik, bir de üzerine bu anne-baba vesikalıkları görünce verdiği tepki, attığı kahkahalar olunca tadından yenmeyen bir siparişti benim için. Ne diyeyim yahu, yine çoook severek yaptım, hem minik Deren’ciği, hem de bu tatlı çifti.

Gelsin madem fotolar, onlar anlatsın her şeyi. Bu arada hediyeyi elden teslim ettim, ederken de bi video çektim ki onu da aşağıda görebilirsiniz (burada yoksa sosyal medya hesaplarımdadır mutlaka)
Artık Çiğdem hanım’la gizli buluşma noktamız olan Apikoğlu bizi ve kahkahalarımızı unutmaz bence :)

Bu arada Başkent TV- Kanal B çekimlerim için figürlerin tesliminden 2 hafta sonra bana hepsini geri getirdiği için de çok teşekkür ederim. Bu bayram anne baba kendi figürlerine kavuşacak, merakla bekliyoruzz (:

yün vesikalık kişiye özel figür - keçe iğneleme büstler yün vesikalık kişiye özel figür - keçe iğneleme büstler 19 yün vesikalık kişiye özel figür - keçe iğneleme büstler
yün vesikalık kişiye özel figür - keçe iğneleme büstler yün vesikalık kişiye özel figür - keçe iğneleme büstler yün vesikalık kişiye özel figür - keçe iğneleme büstler