Bazen karşı tarafın enerjisinde kendinizi bulursunuz ya.. Bu kez de öyle oldu işte.. Sevgili Havva’nın samimiyeti ve sıcaklığı ile çok keyifli bir çalışma ortaya çıkardık beraber.

11 yıllık okulumun TED’in tatlı öğretmenlerinden biri şimdi Havva ve bence öğrencileri de çok şanslı :)

Genelde kargoyla gönderiyorum siparişleri ama kendisiyle tesadüfen komşu da olduğumuzu öğrenince buluşup teslimatı elden yaptık. Bana bir sürü güzel hediyeler hazırlamış, paketin üzerindeki notu da özellikle paylaşmamı istedi, aşağıda onu da ekliyorum ve Havva’cım sana tekrar her biri için, samimiyetin için tekrar çok teşekkür ediyorum! :)

 

kişiye özel yün bebek

kişiye özel yün bebek

kişiye özel yün bebek

kişiye özel yün bebek

kişiye özel yün bebek

 

Buluşmamız karla karışık yağmurlu bir günde gerçekleştiğinden notum da azıcık ıslanıverdi tabii :)

sizden gelenler

 

4 Comments

 1. HAVVA REYHAN
  16 April 2015

  Ah nasıl mutluyum bir bilseniz.. elime aldığım andan beri, keçeden yapılan bu bebeklerin; bir insanın alabileceği EN ÖZEL hediyeler olabilecekleri görüşündeyim.

  Gerçekten de bence bu bebekler “manevi değeri ve gösterişi anlamında” lüks kategorisine giriyor. Çünkü, elde emek emek yapılışının, dökülen göz nurunun, sarf edilen çabanın, gösterilen sabrın, bence tam bir karşılığı yok ve bebeklere kavuştuktan sonraki mutluluk paha biçilemez.

  O nedenle, keçe inadım tutup da bu bebekleri yaptırdığım için son derece mutluyum ve herkese de tavsiye ederim; gerçi yeni siparişlerim için sıraya girmem ve heyecandan öldüğüm, geçmek bilmeyen günlerce beklemem gerekiyor ama olsun; hepsine sonuna kadar değiyor.

  Tekrar, “Ellerine sağlık Nilaycığım…” diyorum… Sonsuz sevgilerimi yolluyorum.

  Havva

  Reply
  • nilay
   17 April 2015

   Havva’cım, ne güzel sözler bunlar! Çok çok mutlu ettin; her bir satırın, her bir güzel düşüncen için de teşekkür ederim tekrar tekrar. Yün bebeklerin amacına ulaşması ;) ve daim olması dileğiyle kocaman öpücüklerimi yolluyorum ben de..

   Reply
 2. tuğçe
  27 May 2015

  En son sipariş alamıyordunuz hala öyle miii acaba. Birde bende iki kisi yaptırmak istiyorum bayildim ürünlerinize. fiyat bilgiside alabilir miyiiiimm :)

  Reply
  • nilay
   9 June 2015

   Şu an Ağustos için sipariş alabiliyorum. Mail gönderdim size.

   Reply

Leave a Reply