En sevdiğim gene en neşeli siparişlerden biriydi. Çünkü çok çok güzel enerjiler gönderiyorlar taa en başında. O yüzden de tüm süreç muhteşem geçiyor.

İşin aslı yorucu bir iş. Benzetmeye çalışmanız içinde hep bir endişe, ‘ya olmazsa’ barındırıyor. O yüzden iyi hissetmek, güvenildiğini bilmek mutlu ediyor.

Duygu hanım’a tüm enerjisi neşesi bana yansıttığı harika hisler ve siparişi için çok teşekkür ederim. Aşağıdaki fotolarda da göreceğiniz üzere İlker bey de pek sevmiş kendi mini halini. Hediyeyi aldığının ertesi günü de bana takım giyinip o tıpatıp fotoları yolladılar :))

kişiye özel yün bebek - needle felted custom doll kişiye özel yün bebek - needle felted custom doll kişiye özel yün bebek - needle felted custom doll kişiye özel yün bebek - needle felted custom dollkişiye özel yün bebek - needle felted custom doll kişiye özel yün bebek - needle felted custom dollkişiye özel yün bebek - needle felted custom dollkişiye özel yün bebek - needle felted custom dollkişiye özel yün bebek - needle felted custom dollkişiye özel yün bebek - needle felted custom doll