KEÇE İNADI 2017
WORKSHOP – ATÖLYE ÇALIŞMALARI 

Yeni bir hobi edinmek, bilen, deneyen birinden bunu kapsamlıca öğrenmek veya belki bunu işe çevirmeyi düşünen herkes için küçücük bir top yapımından yüz yapımına kadar ilerleyebileceğiniz bir atölye programı hazırladım ve  bu yolda size eşlik etmek için buradayım.

Atölyelerimiz genel olarak günübirlik veya bir kaç gün süreli olmaktadır.
Ankara, Tunalı Hilmi’deki atölyemde 3-4 kişilik küçük gruplarla, çeşitli butik cafe/mekanlarda da 8-10 kişilik gruplar ile çalışabiliyoruz. İsterseniz istediğiniz gün ve saatte özel çalışabilir veya Ankara dışındakiler için online çalışmalar da düzenleyebiliriz.

Atölye çalışmalarımızın çoğunda midelerimizi şenlendiren PopArt Cake ile beraberiz. Acıktıkça atıştırabileceğiniz enfes lezzetleri bizim için özenle hazırlıyor… ve pek tabii çay, kahve, sohbet eşlik ediyor derslerimize…

Atölye çalışmalarının hepsinde yurtdışından ithal malzemeler (iğneler, yünler) kullanıyoruz. Dükkanda satışını da yaptığım Keçe İnadı markalı keçe yünleri ve iğnelerinin çeşitleri hakkında kurslarda genel bilgi vermekteyim. İsteyen gruplar için daha detaylı teorik bilgiler sunulabilir. Genelde hobi amaçlı kurslarda bu kısmı hızlı geçiyoruz.

KEÇE İĞNELEME BAŞLANGIÇ DERSLERİ

İlk defa deneyecekler için çok fazla teknik detaya girilmeden yapılan 2-2,5 saatlik atölye çalışmalarıdır.
Fazla yorulmadan ‘keçe iğneleme’ tekniğini sevip sevmediğinizi deneyimleyebilirsiniz.
2D veya 3D çalışmalar yapılır, gün sonunda evinize kendi yaptığınız eserinizle dönersiniz.
Çalışmalar; Saksıda Kaktüs/Mantar, Eldiven Desenleme, Çanta Desenleme, Kalp anahtarlık, küçük broş çalışmalar vb.

KEÇE İĞNELEME ORTA SEVİYE DERSLER

Ayıcık, penguen gibi 3D figürler ile veya keçe tablo, çanta yapımı ile yüne nasıl şekil verileceğini, ne kadar ve nasıl iğnelenmesi/keçeleştirilmesi gerektiğini öğrenmesi amaçlanır. El becerisi geliştirmeye yönelik temel bilgiler aktarılır. Günübirlik, 3-7 saatlik kurslardır.
Çalışmalar;  Penguen, Tommy Ayıcık, Küçük Prens, Baykuş vb.

KEÇE İĞNELEME İLERİ SEVİYE DERSLER

1 günden fazla süreli, periyodik kurslardır. Genel olarak uzuvların birleştirilmesi, kıyafet yapımı, karakter oluşturma üzerine dersler içerir.
Çalışmalar; melek/frida karakter bebek

KEÇE İĞNELEME MASTER CLASS

Yünden insan yüzü, heykel ve büst modelleme dersleri içerir. En az 3 günlüktür.
Detaylı bilgi için bana ulaşınız.

NİSAN 2017
KÜÇÜK PRENS  (30 Nisan Pazar)

 

MAYIS 2017
KEDİ PORTRE ( 13 Mayıs Cumartesi)
TEDDY BEAR (23 Mayıs Salı)