23 Nisan gibi neşe dolu bir günde atölyemizin açılışımızı sonunda yaptık :)  Benim için nasıl telaş ve heyecan dolu olduğunu anlatamam. Bir yandan bir yün vesikalık sipariş teslimi vardı, bir yandan sevdiğim bir sürü arkadaşım beni yalnız bırakmamıştı, bir yandan da ‘sizi sosyal medyadan takip ediyoruz’ diye tanışmak için gelen güler yüzlü bir çok güzel insanla tanışmıştık.. Kiminle nasıl ilgilendim, ne yaptım ben hatırlamıyorum ama o gün minnak dükkanımı balonlara ve çiçeklere boğan, yanımda olan, gelen, gelemeyen herkese.. bu günlerin bir hayalden öteye geçmesine vesile olan, yine tabiki güveniyle, süper enerjileriyle beni buralara taşıyan sipariş sahiplerine ve en sevdiklerime çok teşekkür ediyorum. Hepiniz iyi ki varsınız!

Ayrıca o gün ev yapımı, katkısız, leziz kurabiyeleriyle ve tüm yardımlarıyla ‘PopArtCake’ Dilara Saklıca ile Kaktüs Smoothies & More cafeden Ayşenur’a bize özel hazırladığı sağlıklı smoothie’ler için çok çok teşekkür ediyorum.

Keçe İnadı olarak bundan böyle Yünperi ve beni Ankara, Tunalı Hilmi caddesinde bulabilirsiniz.

Keçe iğneleme kurslarımıza katılmaya, tanışmaya, sadece merhaba demeye bile gelebilirsiniz. Kuğulu’ya giderken geçiyordum uğradım’lar da mutlu eder.

Güler yüzlü herkese açığız :) Bekleriz efenim.

— Keçe İnadı Wool Art Studio—
Tunalı Hilmi caddesi Ertuğ Pasajı 88/61 Kavaklıdere, Çankaya ANKARA

 

keçe inadı atölye açılıyor

 

Leave a Reply