Berna hanım’ın melek olan anneannesi ve dedesinin figürlerini çalıştık bu kez. Anneye hediye olarak verilmek üzere.. önemli ve duygu dolu bir siparişti yine..

Benim her siparişte ‘izin verildiği ölçüde’ hikayelerini yazdığımı gören Berna hanım da bu defa hikayeyi kendisi kaleme aldı :)
Aynen yayınlıyorum:

SEMİYE&FARUK
Berna Hanım annesinin doğum günü için annesini bu dünyaya getiren 1995 yılında kaybettiği dedesini ve 2010 yılında kaybettiği anneannesini hazırlamamızı istedi. Yıllar sonra bir araya gelen bu çift en çok sevildikleri ve hiç unutulmadıkları evin baş köşesinde yerlerini aldı. Bu hediye kaybedilen anne ve babaya onca yıl sonra tekrar kavuşmak gibi bir şeydi, tarifsiz duygular yaşattı.
Semiye hanım’ın nazar boncuklu kolyesi boynundan hiç çıkmazmış, ona istinaden kocaman bi boncuk yerleştirdik eşarbından açıkta kalan yere. Faruk bey ise tamamen fotografındaki gibi çalışıldı.
yün vesikalık kişiye özel figür - keçe iğneleme büstler yün vesikalık kişiye özel figür - keçe iğneleme büstler yün vesikalık kişiye özel figür - keçe iğneleme büstler yün vesikalık kişiye özel figür - keçe iğneleme büstler
12345yün vesikalık kişiye özel figür - keçe iğneleme büstler yün vesikalık kişiye özel figür - keçe iğneleme büstler yün vesikalık kişiye özel figür - keçe iğneleme büstler