Sipariş Öncesi Bilgilendirme

Posted by on Feb 4, 2014 | No Comments

Öncelikle güveniniz ve beraber çalışma isteğiniz için teşekkür ederim.

Çalışmamı istediğiniz figür için olası hassasiyetleriniz ve çalışma şeklimin belirli standartları gereğiyle sipariş ödemenizi yapmadan önce aşağıdaki maddeleri lütfen dikkatlice okuyunuz.

 

– Siparişinizin listeye alınıp belirtilen tarihlerin size ayrılması için kapora olarak toplam ücretin yarısı alınmaktadır. Belirlediğimiz teslim tarihine 1 ay kala siparişin iptal edilmesi durumunda kapora iade edilmeyecektir.

– Tüm siparişlerde emek yoğun bir çalışma ortaya çıkaracağımız için ödeme, siparişin yapımına başlamadan önce tamamlanmaktadır. Süreç başlamadan önce e-posta ile bilgilendiriyorum.
Ödemenin tamamlanmasının gecikmesi durumunda teslim tarihinin de dolayısıyla gecikebileceğini önemle hatırlatırım.

– Siparişinizin yapım süresince tüm iletişimimizi e-posta aracılığıyla sürdürüyoruz. Dolayısıyla çalışmaya başlamadan önce ve yapım süresince sık sık e-posta kutunuzu kontrol etmenizi rica ederim.

– Benimle paylaştığınız fotograflar, siparişi verenin onayı olmadan, izinsiz kesinlikle paylaşılmamaktadır.

– Yaptığım tüm çalışmalar benim için en önemlisi bir referanstır. Bu açıdan yaptığım her çalışma izine tabii tutulmadan internet ortamında tarafımdan yayınlanmaktadır.
Kişiye özel çalışmalarda istenirse kişinin ismini değiştirerek de yayınlayabilirim ancak yaptığım her çalışmayı her koşulda yayınlamaktayım.

– Kişiye özel çalışmalarda süreç içerisinde sürekli iletişim halinde oluyoruz ancak yüzlerin benzerlik başarısı tamamen gönderdiğiniz fotoğrafın kalitesi ile orantılıdır. Bu süreçte çalışmaya uygun fotoğrafların gönderimi, kıyafetlerin veya figürün tam detayı siparişinizin yapımına başlarken verilmelidir.

 

Ödemenizle beraber siparişiniz kesinleşmiş olacak ve bu maddeleri kabul ettiğiniz varsayılacaktır.

Anlaştıysak…Keyifli bir sipariş süreci bizim olsun :)